Wspaniałe nowe książki do przeczytania tej jesieniJesień to czas, kiedy dni stają się krótsze, a noce chłodniejsze. Ale to także czas na swetry, gorący jabłecznik i czytanie nowych książek. W związku z tym, że sezon powrotu do szkoły zbliża się szybkimi krokami, teraz jest idealny czas, aby przytulić się z dobrą książką. Tej jesieni pojawiło się tak wiele nowych książek, że może to być przytłaczające, jeśli nie wiesz od czego zacząć. Na szczęście mamy dla ciebie wszystko! Oto kilka wspaniałych nowych książek wydających we wrześniu i październiku, których nie będziesz chciał przegapić czytając przed nadejściem zimy.

Nowe książki fantastyczne

A Heartbreaking Work of Staggering Genius: A Memoir - W październiku tego roku minie 20 lat od wydania A Heartbreaking Work of Staggering Genius Dave'a Eggersa. Niezależnie od tego, czy czytaliście ją wtedy, czy też czytacie ją teraz po raz pierwszy (lub czytacie ją ponownie, tak jak ja), jest to książka, która wymaga ponownego przeczytania, jak wino z rocznika, którego wartość wzrasta z czasem. Pamiętnik żałoby, pamiętnik młodości i książka instruktażowa o sztuce pisania - to wszystko i jeszcze więcej. - An American Marriage: A Novel - An American Marriage to książka do wielokrotnego czytania, i to nie tylko dla czystej przyjemności płynącej z jej prozy. To książka, która wysuwa na pierwszy plan ważne pytania i kwestie, które sprowokują czytelników do dyskusji i przemyślenia. Innymi słowy, jest to książka istotna i potrzebna. Jest to również, po prostu, wspaniała książka, książka, którą należy się delektować i cenić. - The Good Widow: A Novel - The Good Widow to porywająca i wciągająca powieść, której nie sposób odłożyć. Jest to również powieść, której nie da się zapomnieć, powieść, która pozostaje w umyśle i w sercu długo po tym, jak ostatnia strona została odwrócona. Jest to, krótko mówiąc, powieść, która jest tak dobra jak jej tytuł. Mocna i wciągająca, ta powieść to lektura obowiązkowa dla fanów thrillerów domowych.

Nowe książki romansowe w październiku

12 Królów w Sharakhai - 12 Królów w Sharakhai to oszałamiająca i bogato wyobrażona powieść, taka, która przenosi czytelnika do odległego i egzotycznego świata. Jeśli uwielbiasz czytać fantasy, to jest to powieść, której nie będziesz chciał przegapić. Jest to pierwsza książka w nowej serii Bradleya P. Beaulieu i jest to książka, która pozostawi czytelników z niecierpliwością czekających na kolejny tom. - Księga Czarnej Ziemi - Księga Czarnej Ziemi to niezwykłe i godne uwagi dzieło fantasy, epickie w zakresie i porywające w wykonaniu. Wciągająca i zniewalająca lektura, to powieść, której czytelnicy nie będą chcieli kończyć. Jeśli kochasz fantasy, Księga Czarnej Ziemi jest powieścią nie do odrzucenia.